AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Action
jv: Aksi

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Score
jv: Skor

en: Warning
jv: Weling

en: Fail
jv: Gagal
