AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Action
lv: Darbība

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Fail
lv: Neizdevās
