AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Action
ms: Tindakan

en: Preview
ms: Pratonton

en: Score
ms: Skor

en: Warning
ms: Amaran

en: Apply
ms: Pohon

en: Pass
ms: Lulus

en: Fail
ms: Gagal
