AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Action
nl: Actie

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Issues
nl: Uitgaven

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: missing
nl: ontbrekend

en: Apply
nl: Toepassen

en: Pass
nl: Geslaagd

en: Fail
nl: Niet geslaagd
