AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Action
fa: عملکرد

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Score
fa: امتیاز

en: Warning
fa: اخطار

en: Apply
fa: تایید
