AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Action
ps: چار

en: Preview
ps: مخليد

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Pass
ps: بریا

en: Fail
ps: ناكام
