AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Action
pt: Ação

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Issues
pt: Ocorrências

en: Score
pt: Pontuação

en: Warning
pt: Aviso

en: missing
pt: faltando

en: Apply
pt: Aplicar

en: Pass
pt: Passou

en: Fail
pt: Falhou
