AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Action
ro: Acțiune

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Score
ro: Scor

en: Warning
ro: Avertizare

en: missing
ro: lipsește

en: Apply
ro: Aplică

en: Pass
ro: Trecut

en: Fail
ro: Eşuat
