AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Action
sk: Akcia

en: Preview
sk: Náhľad

en: Score
sk: Skóre

en: Warning
sk: Varovanie

en: missing
sk: chýba

en: Apply
sk: Použiť

en: Pass
sk: Úspešné

en: Fail
sk: Zlyhanie
