AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Action
sl: Akcija

en: Preview
sl: Predogled

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Pass
sl: Uspeh

en: Fail
sl: Neuspeh
