AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Action
tr: Eylem

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Issues
tr: Konular

en: Score
tr: Puan

en: Warning
tr: Uyarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Pass
tr: Geçen

en: Fail
tr: Kalan
