AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Action
uk: Дія

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Issues
uk: Проблеми

en: Score
uk: Вага

en: Warning
uk: Попередження

en: missing
uk: відсутнє

en: Apply
uk: Застосувати

en: Pass
uk: Пройдено

en: Fail
uk: Не пройдено
