AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Action
vi: Thao tác

en: Preview
vi: Xem trước

en: Score
vi: Điểm

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Pass
vi: Đạt

en: Fail
vi: Không đạt
