AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Action
ca: Acció

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Score
ca: Puntuació

en: Warning
ca: Avís

en: Apply
ca: Aplica

en: Pass
ca: Passa

en: Fail
ca: Falla
