AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Action
el: Ενέργεια

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Pass
el: Επιτυχία

en: Fail
el: Αποτυχία
