AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Status
et: Olek

en: Action
et: Tegevus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Score
et: Tulemus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Apply
et: Rakenda

en: Pass
et: Sooritatud

en: Fail
et: Ebaõnnestunud
