AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Action
fi: Toiminto

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Issues
fi: Julkaisut

en: Score
fi: Tulos

en: Warning
fi: Varoitus

en: Apply
fi: Käytä

en: Pass
fi: Läpäisee

en: Fail
fi: Ei läpäissyt
