AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Status
fr: État

en: Preview
fr: Aperçu

en: Issues
fr: Publications

en: Warning
fr: Avertissement

en: missing
fr: manquant

en: Apply
fr: Appliquer

en: Pass
fr: Réussite

en: Fail
fr: Echec
