AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Apply
gu: લાગુ કરો
