AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Action
he: פעולה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Score
he: ניקוד

en: Warning
he: אזהרה

en: missing
he: חסר

en: Apply
he: החל
