AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Action
id: Tindakan

en: Preview
id: Pratinjau

en: Score
id: Skor

en: Warning
id: Peringatan

en: missing
id: hilang

en: Apply
id: Terapkan

en: Pass
id: Berhasil

en: Fail
id: Gagal
