AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Status
is: Staða

en: Action
is: Aðgerð

en: Preview
is: Forskoða

en: Warning
is: Viðvörun

en: Apply
is: Virkja
