AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Action
km: អំពើ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Pass
km: ហុច

en: Fail
km: បរាជ័យ
