AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Score
kn: ಅಂಕ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Pass
kn: ಪಾಸ್
