AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Action
ku: کردار

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Pass
ku: سەرکەوتوو
