AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Action
lt: Veiksmas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Pass
lt: Pavyko

en: Fail
lt: Nepavyko
