AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Action
oc: Accion

en: Preview
oc: Apercebut

en: Score
oc: Marca

en: Warning
oc: Avertiment

en: missing
oc: mancant

en: Apply
oc: Aplicar

en: Pass
oc: Passa

en: Fail
oc: Falla
