AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Action
pl: Akcja

en: Preview
pl: Podgląd

en: Score
pl: Wynik

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: missing
pl: brakujące

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Pass
pl: Pomyślnie

en: Fail
pl: Nieudane
