AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Action
pt: Ação

en: Preview
pt: Pré-visualização

en: Score
pt: Pontuação

en: Warning
pt: Aviso

en: Apply
pt: Aplicar
