AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Action
ru: Действие

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Issues
ru: Задачи

en: Score
ru: Результат

en: Warning
ru: Предупреждение

en: missing
ru: отсутствует

en: Apply
ru: Применить

en: Pass
ru: Пройден

en: Fail
ru: Ошибка
