AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Action
sv: Åtgärd

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Score
sv: Poäng

en: Warning
sv: Varning

en: Apply
sv: Applicera

en: Pass
sv: Godkännande

en: Fail
sv: Misslyckande
