AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Action
ta: செயல்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Score
ta: மதிப்பெண்

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Pass
ta: வெற்றி

en: Fail
ta: தோல்வி
