AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Action
te: చర్య

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Apply
te: ఆపాదించు
