Media: Acquia DAM (2.0.11) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Overview
bg: Обзор

en: File
bg: Файл

en: Format
bg: Формат

en: Filename
bg: Име на файла

en: configure
bg: конфигурирай

en: Media
bg: Медия

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Duration
bg: Период

en: An error has occurred.
bg: Възникна грешка.
