Media: Acquia DAM (2.0.11) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: File
fr: Fichier

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Every hour
fr: Toutes les heures

en: Import CSV
fr: Importer le CSV

en: File name
fr: Nom du fichier

en: File size
fr: Taille du fichier

en: configure
fr: configurer

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: Duration
fr: Durée

en: Expiration date
fr: Date d'expiration

en: Created date
fr: Date de création

en: Updated date
fr: Date de mise à jour

en: Date created
fr: Date de création

en: Cron Settings
fr: Paramètres des tâches planifiées

en: Select images
fr: Sélectionner les images

en: Image format
fr: Format de l'image

en: An error has occurred.
fr: Une erreur s'est produite.

en: Publishing status
fr: Statut de publication

en: Release date
fr: Date de version

en: Date modified
fr: Date de modification

en: Media type
fr: Type de média
