Media: Acquia DAM (2.0.12) - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Overview
nl: Overzicht

en: File
nl: Bestand

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Format
nl: Opmaak

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Every hour
nl: Ieder uur

en: Page
nl: Pagina

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: configure
nl: instellen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Desc
nl: Aflopend

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Expiration date
nl: Vervaldatum

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Asset
nl: Bedrijfsmiddel

en: Apply
nl: Toepassen

en: Audio file
nl: Geluidsbestand

en: Cron Settings
nl: Cron-instellingen

en: Video file
nl: Filmbestand

en: An error has occurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Release date
nl: Uitgiftedatum

en: Format Type
nl: Opmaaktype

en: Date modified
nl: Datum aangepast

en: Asc
nl: Oplopend

en: Media type
nl: Mediatype

en: Asset ID
nl: Asset-ID

en: You can not select more than 1 entity. | You can not select more than @count entities.
nl[0]: U kunt niet meer dan 1 entiteit selecteren.
nl[1]: U kunt niet meer dan @count entiteiten selecteren.
