Media: Acquia DAM (2.0.2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Name
am: ስም

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: configure
am: ውቀር

en: Sort by
am: ደርድር

en: An error has occurred.
am: ስህተት ተፈጥሯል።
