Media: Acquia DAM (2.0.4) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Overview
hr: Pregled

en: File
hr: Datoteka

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Format
hr: Oblik

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: File size
hr: Veličina datoteke

en: configure
hr: prilagodi

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Desc
hr: Silazno

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Duration
hr: Trajanje

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Apply
hr: Primjeni

en: An error has occurred.
hr: Došlo je do pogreške.

en: Asc
hr: Uzlazno
