Media: Acquia DAM (2.0.5) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ
