Media: Acquia DAM (2.0.8) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Overview
lv: Pārskats

en: File
lv: Fails

en: Format
lv: Formāts

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Every hour
lv: Katru stundu

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: File size
lv: Faila izmērs

en: configure
lv: konfigurēt

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Duration
lv: Ilgums

en: Expiration date
lv: Derīguma termiņš

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: An error has occurred.
lv: Ir notikusi kļūda.
