Media: Acquia DAM (2.1.0-beta1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Overview
af: Oorsig

en: File
af: Lêer

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: configure
af: verstel

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
