Media: Acquia DAM (2.1.1) - en to da translation catalogue (42 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Overview
da: Overblik

en: File
da: Fil

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Filename
da: Filnavn

en: Every hour
da: Hver time

en: Page
da: Side

en: Published
da: Udgivet

en: File name
da: Filnavn

en: File size
da: Filstørrelse

en: configure
da: indstil

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Desc
da: Faldende

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Duration
da: Varighed

en: Expiration date
da: Udløbsdato

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: Updated date
da: Opdateringsdato

en: Date created
da: Dato oprettet

en: Document
da: Dokument

en: Migrate
da: Migrér

en: Apply
da: Udfør

en: Every cron run
da: Hver cron-kørsel

en: Audio file
da: Lydfil

en: Offset
da: Forskydning

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Video file
da: Videofil

en: An error has occurred.
da: Der er opstået en fejl.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: Date modified
da: Ændringsdato

en: Asc
da: Stigende

en: Media type
da: Medie type
