Media: Acquia DAM (2.1.5) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: File
ps: دوتنه

en: Format
ps: بڼه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Embed
ps: نصبول
