Media: Acquia DAM (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Status
is: Staða

en: Username
is: Notendanafn

en: Description
is: Lýsing

en: Version
is: Útgáfa

en: File
is: Skrá

en: Password
is: Lykilorð

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Date created
is: Dags stofnað

en: Media type
is: Tegund margmiðlunarefnis
