Media: Acquia DAM (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Description
mn: Тайлбар

en: File
mn: Файл

en: Password
mn: Нууц үг

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо
