Media: Acquia DAM (8.x-1.2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Password
ht: Mo pas

en: Filename
ht: Non fichye
