Media: Acquia DAM (8.x-1.3) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Version
ast: Versión

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: File
ast: Ficheru

en: Password
ast: Clave

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Date created
ast: Data de creación
