Media: Acquia DAM (8.x-1.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Password
fil: Hudyat
