Media: Acquia DAM (8.x-1.31) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Password
se: Beassansátni
