Media: Acquia DAM (8.x-1.33) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Version
eo: Versio

en: Overview
eo: Superrigardo

en: File
eo: Dosiero

en: Reset
eo: Restarigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo

en: Page
eo: Paĝo

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
